Суебаев Канагат Кабиевич, Профессор ассистенті

Суебаев Канагат Кабиевич

kanagat.suyebayev@yu.edu.kz

Қызметі: «ҚР Еңбек сіңірген жаттықтырушысы», «Дене шынықтыру және  спорт» кафедрасының профессор ассистенті (аға оқытушы)
Білімі: Жоғары, 1997-2002 жж. Қазақ мемлекеттік спорт және туризм академиясының, «Дене мәдениеті және спорт» мамандығын бітірген.
0511000-Туризм, Маңғыстау туризм колледжі 2010-2013 ж.ж.,
5В030100-Құқықтану, Шымкент университеті, 2020-2023 ж.ж.,
Сабақ беретін пәні: «Ұлттық спорт түрлері»
Ғылыми қызығушылығы: «Көкпар — ұлттық ат спорты ойыны»
Марапаттары: Таэквондодан Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы. Халықаралық санаттағы жаттықтырушы. Жоғары санатты жаттықтырушы. Қазақстан Республикасының спорт шебері. Қара белбеу 5 дан. Көкпардан Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы. Қазақстан Республикасы «Нұр Отан» ХДП Төрағасының бірінші орынбасары, 2013 жылы Астанада көкпардан бірінші Азия чемпионатын сәтті өткізгені үшін Алғыс хатпен марапатталды. Маңғыстау облысы әкімінің «Салауатты спорт» грамотасымен марапатталды. ЭКСПО-2017 Астанада көкпардан әлем чемпиондарын дайындағаны үшін Қазақстан Республикасы Спорт министрінің Алғыс хатымен марапатталды.