Мыңбай Алтынбек Киікбайұлы, аға оқытушы

Мыңбай Алтынбек Киікбайұлы

Гуманитарлық ғылыми-зерттеу институтының ғылыми қызметкері, Қазақстан тарихы кафедрасының аға оқытушысы. Гуманитарлық ғылымдар магистрі.

04.03.1994 ж. Атырау облысы Атырау қаласында туған. Қ.Сәтбаев атындағы ҚазҰТЗУ (бакалавр 2015), Х.Досмұхамедов атындағы Атырау МУ (магистратура 2019) бітірген.

Атырау облысы әкімі аппаратының ұйымдастыру-инспекторлық бөлімінің инспекторы (2015 – 2016); «Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалының эксперті, қоғамдық қабылдау бөлімі басшысының м.а. (2016 – 2018); «Казкомсервис» ЖШС-де инженер-құрылысшы техникалық көмекшісі, құрылыс бойынша сапаны бақылау инспекторы (2018 – 2021). Қазіргі кезде Ш.Есенов атындағы КТИУ ГҒЗИ ғылыми қызметкері, Қазақстан тарихы кафедрасының аға-оқытушысы.

Магистрлік дисертациясының тақырыбы: «Атырау облысындағы киелі, тарихи-этнографиялық ескерткіштер»

Ғылыми ізденіс саласы: Қазақстан тарихы.